به گفته فعالان بازار، بازار طلای تهران در روز شنبه به خاطر تعطیلی یکشنبه، تعطیل است. به عقیده آن‌ها به خاطر این تعطیلی بازار ارز هم یک روز نیمه رسمی را سپری خواهد کرد. آن‌ها از قبل هشدار می‌دهند امکان دارد نوسان‌گیران در این روزهای تعطیل شانتاژ کنند پس حواستان باشد در روزهای تعطیل نه افزایش قیمت معتبر است نه کاهش قیمت.

قیمت دلار هرات در پشت خط جمعه ۵۰ هزار و ۱۳۰ تومان شروع به کار کرد و با دامنه کوتاه بین ۵۰ هزار و ۱۰۰ تومان تا ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان نوسان داد و در ۵۰ هزار و ۱۸۰ تومان به کار خود پایان داد.

قیمت دلار سلیمانیه نیز در پشت خط جمعه بین پله دوم و سوم کانال ۵۰ هزار تومان پاسکاری شد و در پله سوم بسته شد.

قیمت تتر که در هفته گذشته با ریزش بیت‌کوین از دلار فاصله گرفته و وارد کانال ۵۱ هزار شده بود در روز جمعه بین ۵۰ هزار و۴۰۰ تومان تا ۵۰ هزار و ۸۰۰ تومان نوسان داد.

به عقیده تحلیل‌گران فنی قیمت دلار در یک محدوده مشخص میخکوب شده است و برای ایجاد روند جدید باید از این مثلث خارج شود. افزایشی‌های بازار که از ابتدای آذر تصور می‌کردند روند قیمت‌ها صعودی می‌شود همچنان معتقدند بازار ارز در این هفته افزایشی می‌شود. اما در مقابل گروهی معتقدند به کنترل بازارساز ایمان بیاورید.

متعادل‌های بازار نیز معتقدند قیمت دلار باید کم‌کم تعیین تکلیف کند.

در روز جمعه پیش‌بینی مجیدرضا حریری، رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین از قیمت دلار در سال آینده مورد توجه معامله‌گران بود. حریری گفته جهش‌های قیمتی دلار در سال ۱۴۰۳ نداریم و بعید می‌دانم قیمت دلار در سال آینده جهشی داشته باشد. در ۹ ماه اخیر نوسان نرخ ارز نداشتیم و این به معنای پیش‌بینی پذیر شدن اقتصاد و موفقیت بانک مرکزی در اعمال سیاست‌های تثبیتی است. معامله‌گران با توجه به اظهارات فراوان این عضو اتاق بازرگانی سمت وکیل مدافع دولت در بازار ارز را به وی داده است. معامله‌گران می‌گفتند حریری در قیمت دلار ۴۷ و ۴۸ هزار تومان گفته بود هر چه دلار ذخیره کردید بریزید بازار، یکی از توافقات پکن سرازیر شدن درهم از طرف امارات است که از یکشنبه کلید می‌خورد.