قیمت‌های رسمی

به گزارش اکوایران، قیمت دلار  و دیگر ارزها در مرکز مبادله ارز و طلا امروز افزایش ظاهر شده است.

قیمت دلار امروز، ‌‌‌سه‌شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با افزایش ۲۶ تومانی نسبت به روز گذشته در سطح ۴۱ هزار و ۳۵۵ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو نیز امروز به همین ترتیب با افزایش ۱۰۳ تومانی نسبت به روز گذشته معادل ۴۴ هزار و ۴۴۰ تومان اعلام شده است.

در همین راستا قیمت درهم امارات  نیز با رقم ۱۱ هزار و ۲۶۱ تومان بر تابلو درج شده که نسبت به روز کاری گذشته افزایش هشت تومانی داشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۵۹۶ تومان، ۴۰ هزار و ۴۰۰ تومان و ۱۰ هزار و ۲۳۷ تومان درج شده است.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار امروز سه‌شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲ (تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰) در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری نسبت به مرکز مبادله ارز و طلا قرار دارد.

 قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۱۰ هزار تومانی با قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا، همچنان در کانال ۵۱ هزار تومان قرار دارد و نسبت به روز گذشته تغییر چشمگیری نداشته است.

قیمت دلار در بازار آزاد (تا حوالی ساعت ۱۳) در سطح ۵۱ هزار و ۳۰۰ تومان قرار گرفته است.

قیمت سکه، نیم سکه و ربع سکه

با توجه به اینکه سایت کانون صرافان در دسترس نیست، بر اساس قیمت‌های درج شده در اتحادیه می‌توان گفت قیمت انواع سکه امروز روند کاهشی داشته است.

در سایت اتحادیه طلا، قیمت سکه امامی امروز سه‌‌شنبه ۱۶ آبان (تا حوالی ساعت ۱۳) با کاهش ۲۳۰ هزار تومانی نسبت به دیروز در کف سطح ۲۹ میلیون تومان قرار گرفته است.

قیمت نیم سکه نیز در کانال ۱۵ میلیون تومان قرار دارد و رقم ۱۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان برای آن درج شده که نسبت به روز گذشته حدود ۷۰ هزار تومان کاهش داشته است.

قیمت ربع سکه نیز با کاهش جزیی نسبت به روز گذشته رقم ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان برای آن درج شده است.