مدرسه رفتن دانشآموزان در ابتدای مهرماه برای خانوادهها چقدر هزینه خواهد داشت. بررسیها نشان میدهد این روزها خرید حداقلی از اقلام آموزشی با کیفیت متوسط حداقل یک میلیون تومان هزینه خواهد داشت. این رقم برای خرید چند روز اقلام مصرفی دانشآموزان، یعنی از هر قلم یک عدد است.
نویسنده: اکوایران
لینک کوتاه خبر:
https://ofogheeghtesad.com/?p=137453
×
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم افق اقتصادی در وب سایت منتشر خواهد شد
پیامهایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
لازم به یادآوری است که آیپی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیتهای حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی میباشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.
لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.