جمعه, ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ / بعد از ظهر / | 2023-09-22
تبلیغات
کد خبر: 138225 |
تاریخ انتشار : ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۶ | ارسال توسط :
0 بازدید
۰
می پسندم
ارسال به دوستان
پ

سمنان- برنامه قطعی برق اعمال شده از سوی شرکت توزیع برق استان سمنان برای شهرک های صنعتی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار بازار، برنامه قطعی و اعمال محدودیت های برق رسانی به شهرک ها و نواحی صنعتی استان سمنان اعلام شد و به این ترتیب روز شنبه هجدهم شهریورماه شهرک صنعتی ایوان کی تمام مناطق بجز خیابان های فرد ( یک، سه، پنج و … ) صنعت و بلوار کارگر از ساعت ۱۱ الی ۲۳ و شهرک صنعتی علی آباد بجز خیابان بهای پیچک، نسترن یک الی ۱۲، صنوبر، افرا، آبنوس، نیلوفر شش الی ۱۰ و یاسمن یک الی هشت از ساعت ۱۴ الی ۲۰ برق نخواهند داشت.

یکشنبه یعنی فردا نیز شهرک صنعتی علی آباد بجز خیابان بهای پیچک، نسترن یک الی ۱۲، صنوبر، افرا، آبنوس، نیلوفر شش الی ۱۰ و یاسمن یک الی ۱۰ از ساعت ۱۱ الی ۲۳ شاهد قطعی برق است و برق در شهرک صنعتی سمنان بجز خیابان های ابتکار اصلی و ابتکار یک الی هشت، انقلاب اسلامی، آموزش اصلی و آموزش یک الی سه و معرفت، بشارت و صداقت از ساعت ۱۴ الی ۲۰ قطع می شود.

همزمان با روز دوشنبه بیستم شهریورماه ۱۴۰۲ قطعی برق از ساعت ۱۱ الی ۲۳ در شهرک صنعتی سمنان بجز خیابان های ابتکار اصلی و ابتکار یک الی هشت، انقلاب اسلامی، آموزش اصلی و آموزش یک الی سه و معرفت، بشارت و صداقت اعمال خواهد شد. و برای ساعت ۱۴ الی ۲۰ قطعی برق در شهرک های صنعتی جنت آباد، سرخه دامغان و شاهرود اعمال می شود.

در روز سه شنبه قطعی برق از ساعت ۱۱ الی ۲۳ در شهرک های صنعتی جنت آباد، سرخه دامغان و شاهرود اعمال می شود و برای ساعت ۱۴ الی ۲۰ قطعی برق را در شهرک صنعتی سمنان خیابان های ابتکار اصلی و ابتکار یک الی هشت، وحدت، انقلاب اسلامی، آموزش اصلی و آموزش یک الی سه، معرفت و صداقت و بشارت، شهرک صنعتی علی آباد خیابان های پیچک، نسترن یک الی ۱۲، صنوبر، افرا، آبنوس، نیلوفر شش لی ۱۰ و یاسمن یک الی هشت و در شهرک صنعتی ایوان کی خیابان های فرد صنعت ( یک، سه، پنج و …) خواهیم داشت.

قطعی برق روز چهارشنبه ۱۱ الی ۲۳ نیز شامل شهرک صنعتی سمنان خیابان های ابتکار اصلی و ابتکار یک الی هشت، وحدت، انقلاب اسلامی، آموزش اصلی و آموزش یک الی سه، معرفت و صداقت و بشارت، شهرک صنعتی علی آباد خیابان های پیچک، نسترن یک الی ۱۲، صنوبر، افرا، آبنوس، نیلوفر شش لی ۱۰ و یاسمن یک الی هشت و در شهرک صنعتی ایوان کی خیابان های فرد صنعت ( یک، سه، پنج و …) می شود و قطعی برق ۱۴ الی ۲۰ نیز شامل شهرک های صنعتی حاجی آباد، یاتری، گرمسار، فجر و میامی می شود.

در روز پنجشنبه نیز قطعی برق ۱۱ الی ۲۳ شامل شهرک های صنعتی حاجی آباد، یاتری، گرمسار، فجر و میامی خواهد شد و در ساعات ۱۴ الی ۲۰ شهرک صنعتی ایوان کی بجز خیابان های صنعت فرد( یک سه پنج و … ) برق نخواهند داشت.

×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم افق اقتصادی در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام‌هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی‌پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت‌های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی میباشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • نظرات و تجربیات شما

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرتان را بیان کنید