قیمت درهم امارات در انتهای هفته به مرز مقاومت ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان یورش برد و تا ۱۳ هزار و ۸۱۰ تومان هم بالا رفت اما در ادامه با کاهش در ۱۳ هزار و ۷۸۰ تومان بسته شد. با این قیمت درهم، دلار ۵۰ هزار و ۵۷۰ تومان برآورد می‌شود. اولین بازاری که در هفته گذشته سیگنال صعود صادر کرد طلای آبشده بود. قیمت طلای آبشده با افزایش در معاملات چهارشنبه به مرز مقاومت ۱۰ میلیون و ۸۲۰ هزار تومان رسید. از منظر معامله‌گران این مقاومت سقف مثلث ایجاد شده در چارت بوده است.

قیمت دلار هرات در معاملات پشت خطی جمعه در ۴۹ هزار و ۸۰۰ تومان شروع به کار کرد و در ۴۹ هزار و ۸۷۰ تومان به کار خود پایان داد. در هرات گروهی از معامله‌گران مدعی بودند در پشت خط جمعه شماره حساب ایرانی قیمت دلار را در نرخ ۴۹ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری کرده است.

قیمت دلار سلیمانیه در ۵۰ هزار و ۲۵۰ تومان آغاز به کار کرد و با افزایش ۹۰ تومانی در ۵۰ هزار و ۳۴۰ تومان در پشت خط جمعه به کار خود پایان داد.

قیمت تتر در روز جمعه با کاهش قیمت بیت‌کوین افزایشی شد. قیمت بیت‌کوین در روز جمعه با کاهش وارد کانال ۴۱ هزار  دلار شد و در اثر این افت قیمت، تتر با افزایش وارد کانال ۵۱ هزار تومان شد. قیمت تتر از ۲۷ آبان نتوانسته در بالای کانال ۵۱ هزار تومان تثبیت دهد.

تحلیل‌گران فنی معتقدند اگر قیمت درهم امارات بالای ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان تثبیت دهد قیمت دلار امروز در هرات می‌تواند وارد کانال ۵۰ هزار تومان شود. اگر قیمت درهم امارت امروز در زیر ۱۳ هزار و ۷۸۰ تومان نوسان دهد قیمت دلار هرات همچنان در باکس محدود خود معامله خواهد شد. گروهی از معامله‌گران معتقدند بازار طلای آبشده لیدر بازارها شده و دلار می‌تواند با آن همراهی کند. اما در مقابل برخی می‌گویند بازار طلا از آبان ماه از بازار ارز جدا شده است و نوسان آن ربطی به روند دلار ندارد.