پنجشنبه, ۹ آذر ۱۴۰۲ / بعد از ظهر / | 2023-11-30
کد خبر: 171567 |
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۲ | ارسال توسط :
10 بازدید
۰
می پسندم
ارسال به دوستان
پ

سلامتی چیزی نیست که از آن بتوان به سادگی گذر کرد و آن را نادیده گرفت.

به گزارش بازار، سلامتی چیزی نیست که از آن بتوان به سادگی گذر کرد و آن را نادیده گرفت، به این جمله اعتقاد دارید؟ بله با توجه به اینکه در زمان های گذشته و نیاکان ما نیز می گفتند و دست به دست به گوش ما نیز رسیده است بزرگترین نعمت خدا (سلامتی) برای هر فرد می باشد، در دوره هایی از زندگی افراد با برخی بیماری های گذرا دست و پنجه نرم می کنند که می تواند برای آن ها بسیار سخت و آزار دهنده باشد، حتی گاه از آن ها می پرسیم که چه خاطره ای از آن دوران دارید نمی خواهند از سختی هایی که بر سر آن ها گذشته است سخن بگویند، از همین رو باید افراد جامعه تشویق و ترغیب شوند تا ارزش سلامتی را دانسته و برای تداوم ارتقا آن برنامه ریزی های لازم را انجام دهند، مرکز مشاوره خدمات درمان در منزل درمان نو با دارا بودن پرسنل تعدد درمانی مانند پزشک و پرستار، کمک پرستار و مراقبین سلامتی آماده خدمت گذاری، آموزش و ارتقا سلامت جامعه می باشد، این مرکز هدف خود را برای دریافت خدمات درمانی و پزشکی و پرستاری در منزل معطوف کرده و از این رو برای اجرای آن پیش قدم و ثابت می باشد، با ما تا انتهای مطالب همراه باشید تا هر آن چه که در رابطه با دریافت این خدمات به آن نیاز دارید را خدمتتان ارائه نماییم.

خدمات زدن سرم در منزل به آسانی انتظار ۳۰ دقیقه ای تا خدمات

با خواندن تیتر بالا به این نتیجه می رسید که تزریق سرم در منزل از سوی مرکز درمان نو نهایتا ۳۰ دقیقه زمان خواهد برد تا اجرایی و عملی گردد، ولی اما به چه صورت این خدمات را درخواست دهیم؟ در رابطه با درخواست خدمات وصل سرم در منزل شما عزیزان کافی است ابتدا درخواست خود مبنی بر سرم زدن در خانه را به اپراتور های این مرکز اعلام نمایید و پس از آن اپراتور ها تا ۳ دقیقه دیگر با شما تماس مجدد حاصل خواهند کرد و نهایتا نیز تا ۳۰ دقیقه پس از آن پرستاران مجرب، حاذق در اجرای خدمات پرستاری در منزل به منزل شما خواهند رسید، خدمات تزریق سرم در منزل با استفاده از نسخه پزشک شما و یا ویزیت آنلاین یا بر بالین شما انجام خواهد شد، شما عزیزان اگر درخواست خدمات تزریق سرم در منزل را دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

خدمات تزریقات در خانه با استفاده از سیستم ثبت درخواست فوری

محکم کردن چتر سلامتی در برابر بیماری ها با درمان نو!

برای بهره مندی از خدمات تزریقات در منزل شما می توانید از سیستم ثبت درخواست فوری مرکز درمان نو استفاده نمایید، ای خدمات می تواند از سوی مرکز درمان نو از زمان اعلام درخواست تا زمان اعزام و رسیدن پرستاران کارشناس این مرکز نهایتا ۳۰ دقیقه زمان ببرد، بله فقط ۳۰ دقیقه! این کوتاه ترین زمانی است که برای انتظار یک خدمات درمانی در خانه به آن نیاز دارید و آن را سپری خواهید کرد، خدمات تزریقات در منزل به موارد زیر تقسیم بندی می شوند:

 1. تزریق عضلانی
 2. تزریق وریدی مانند تزریق سرم در منزل
 3. تزریق داخل پوستی
 4. تزریق زیر پوستی
 5. تزریق داخل پریتوئن
 6. تزریق داخل مفصلی

البته تزریقات انواع دیگر هم دارد که در منزل معمولا کارایی و کاربرد ندارد و همین موارد از پرکاربرد ترین خدمات تزریقات در خانه می باشند اگر شما عزیزان تمایل به دریافت خدمات تزریقات در خانه به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی زیر نظر پرستار بیمارستان را دارید می توانید با ما در تماس باشید.

دریافت خدمات پرستاری راهی برای سرکوب بسیاری از علائم بیماری ها

خدمات پرستاری در منزل از سوی مرکز درمان در منزل درمان نو راهی بسیار ایمن برای نجات از علائم بسیاری از بیماری ها می باشد، به طور مثال شخصی که به طور مداوم احساس خواب و کسالت دارد معمولا دچار پر خونی می باشد، این شخص با انجام خدمات فصد خون در منزل یا حجامت خشک و تر در منزل می تواند بر درمان علائم این بیماری ها فائق گردد، شما عزیزان برای دریافت این خدمات می توانید با با ما در تماس باشید، از خدمات دیگر پرستاری در منزل می توان به نکهداری از سالمند در منزل و یا نگهداری از کودک در منزل اشاره نمود، ارائه تمام این خدمات از سوی مرکز درمان در منزل درمان قابل ارائه و دریافت می باشد، شما عزیزان می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن این خدمات را در منزل خود دریافت نمایید، بدون آنکه نیاز باشد برای دریافت آن به مراکز درمانی و بهداشتی مراجعه نمایید.

انواع خدمات پرستاری در خانه کدام اند؟

محکم کردن چتر سلامتی در برابر بیماری ها با درمان نو!

 1. تزریق سرم در خانه: یکی از مهم ترین خدمات پرستاری در منزل ارائه خدمات مربوط به تزریق سرم در خانه می باشد، شما عزیزان برای دریافت این خدمات می توانید با تماس با اپراتور های مرکز درمان نو و ارائه شرح حال، علائم بیماری، سن و جنس و سابقه بیماری خود اقدام به دریافت خدمات ذکر شده نمایید، این مرکز پرستاران متعدد در نقاط مختلف تهران دارد که شما عزیزان در هر قسمتی که باشید پرستار مربوطه برای شما اعزام خواهد شد، می توانید این خدمات را در منزل خود دریافت نمایید، برای دریافت خدمات تزریق سرم در منزل غرب تهران با ما در تماس باشید.
 2. خدمات تزریقات در منزل: همانطور که خدمتتان توضیح داده شد خدمات تزریقات در منزل یکی از دیگر خدماتی می باشد که مرکز درمان نو آن را برای کاربران خود اجرا می نماید، ارائه این خدمات از سوی مرکز درمان نو در کوتاه ترین زمان ممکن قابل اجرا می باشد، شما عزیزان برای دریافت این خدمات می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام نمایید و خدمات ذکر شده در منزل خود دریافت کنید.
 3. خدمات پرستار سالمند در منزل: ارائه خدمات مربوط به پرستار سالمند در منزل مناسب برای سالمندان و افرا کم توانا می باشد، این خدمات شامل اعزام نیروی پرستار آقا و خانم متناسب با جنس سالمند و نیاز خانواده او می باشد، این خدمات به صورت مراقبت در منزل سالمند، درمان سالمند در منزل، ارائه خدمات مربوط به نگهداری مانند شستشو سالمند، پخت و پز غذا و غیره می باشد، از همین رو می توانید خدمات نربوط به پرستاری از سالمند در منزل را با یک تماس در منزل خود دریافت کنید، همراه سالمند دیگر نگران دریافت خدمات نگهداری از سالمند خود در منزل نباشند، مرکز درمان نو آماده خدمت گذاری به شما عزیزان می باشد.
 4. خدمات پرستار کودک در منزل: ارائه خدمات مربوط به پرستار کودک در منزل از دسته دیگر از خدمات مربوط به پرستاری مرکز درمان نو می باشد، این مرمز با دارا بودن تعداد متعدد پرستار خوش برخورد، خوش اخلاق و فنی در حیطه مراقبت از کودک در منزل آماده خدمت گذاری به والدین عزیز می باشد، این پرستاران با آموزش های لازمی که از جانب اساتید خود دریافت نموده اند آماده خدمت گذاری بی دریغ به شما و کودکانتان هستند، اگر تمایل به دریافت پرستار نگهداری از کودک در منزل هستید می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن با ما در تماس باشید، اپراتور های مرکز درمان نو آماده خدمت گذاری به شما عزیزان می باشند.
 5. فصد خون در منزل: نوع دیگر از خدمات پرستاری در منزل فصد خون با آنژیوکت در منزل می باشد، ارائه این خدمات از سوی مرکز درمان نو در کوتاه ترین زمان ممکن از زمان اعلام درخواست تا زمان اعزام کاربر قابل اجرا می باشد، در صورتی که شما عزیزان برای دریافت خدمات فصد خون در منزل نیاز به پرستار دارید می توانید با ما در تماس باشید.
 6. انما در منزل: خدمات انما در منزل از سوی مرکز درمان نو قابل دریافت می باشد، این خدمات به صورت شستشوی مجرای مدفوعی کاربر از طریق تکنیک های علمی و پزشکی و حرفه ای قابل انجام می باشد، شما عزیزان برای دریافت این خدمات می توانید با ما در تماس باشید.

تزریق سرم در منزل شمال تهران به راحتی یک کلیک!

محکم کردن چتر سلامتی در برابر بیماری ها با درمان نو!

برای مردم اهالی شمال تهران ارائه خدمات تزریق سرم در منزل شمال تهران تنها با یک کلیک و اعزام نیرو تنها با گذشت ۳۰ دقیقه فراهم است، مردم اهالی: الهیه، فرشته، اندرزگو، پاسداران، نیاوران، ازگل، زعفرانیه، قیطریه و غیره می توانند خدمات وصل سر در منزل را در این مناطق شمالی به آسانی دریافت نمایند، تمام پرستاران اعزامی از سوی مرکر درمان نو دارای کارت نظام پرستاری از مرکز نظام پرستاری کل کشور می باشند و برای انجام این خدمات نیز توانایی و مهارت کافی دارند، از همین رو برای اراده این خدمات می توانید با ما در تماس باشید.

ارائه خدمات پزشکی در خانه از سوی مرکز پزشکی درمان نو

خدمات پزشکی در خانه نیز از سوی مرکز درمان نو قابل انجام و ارائه می باشد، این خدمات می تواند شامل اعزام پزشک عمومی و پزشک متخصص به منزل باشد، خدمات ویزیت پزشک در منزل با بهترین پزشکان مجرب و حاذق سطح استان تهران از خدمات ویژه مرکز درمان نو می باشد، شما عزیزان برای دریافت خدمات پزشکی در منزل می توانید با ما در تماس باشید، خدمات پزشکی در خانه به موارد زیر تقسیم بندی می شوند:

 1. ویزیت پزشک عمومی در منزل: ویزیت پزشک عمومی در منزل از سوی مرکز درملن نو قابل ارائه و دریافت می شود، این خدمات شامل اعزام پزشک عمومی، معاینه و درمان بیمار در منزل می باشد، این خدمات حتی در ایام تعطیل سال نیز قابل ارائه و انجام می باشد، اگر شما عزیزان تمایل به دریافت این خدمات دارید می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات ذکر را دریافت نمایید.
 2. ویزیت پزشک متخصص در منزل: خدمات ویزیت پزشک متخصص در منزل شامل ویزیت متخصصینی مانند: متخصص داخلی در منزل، متخصص مغز و اعصاب در منزل، متخصص گوش و حلق و بینی در منزل و غیره می باشد، از همین رو برای دریافت خدمات ویزیت متخصص در منزل نیز می توانید حتی در ایام تعطیل با ما در تماس باشید، حاذق ترین پزشک متخصص برای ویزیت شما در منزل می تواند اعزام گردد.

ارائه خدمات پاراکیلینیکی در خانه مسیری ایمن جهت تشخیص دقیق بیماری ها

ارائه خدمات پاراکیلینیکی در منزل از سوی مرکز درمان در منزل درمان نیز دسته دیگر خدمات پزشکی این مرکز در منزل می باشد، این مرکز با دارا بودن تعداد متعدد پرستار و پزشک و نیرو های مخصوص ارائه خدمات پاراکیلینیکی می تواند شما را در مسیر تشخیص علت بیماریتان در منزل کمک نماید، این خدمات به صورت جزیی به موارد زیر تقسیم بندی می گردند:

 1. آزمایش خون در منزل: ارائه خدمات مربوط به اخذ نمونه گیری از فرد گیرنده خدمت توسط کارشناس پرستاری از سوی مرکز درمان نو قابل ارائه و دریافت می باشد، شما عزیزان می توانید این خدمات را به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل نیز دریافت نمایید، اگر شما تمایل به دریافت خدمات آزمایش در منزل را دارید می توانید با ما در تماس باشید.
 2. فیزیوتراپی در منزل: خدمات فیزیوتراپی در منزل با استفاده از سیستم ثبت درخواست قابل انجام می باشد، انواع خدمات فیزیوتراپی در منزل از سوی مرکز خدمات پزشکی و مشاوره خدمات پرستاری در منزل قابل دریافت می باشد، شما عزیزان برای دریافت این خدمات می توانید از طریق اپراتور های این مرکز با ما در تماس باشید.
 3. نوار مغز در منزل: خدمات نوار مغز در منزل نیز جهت شناسایی و درمان بیماری های مربوط به مغز از سوی کاربران اینمرکز در منزل آن ها قابل ارائه و دریافت می باشد، شما عزیزان می توانید جهت دریافت این خدمات با ما در تماس باشید.
 4. نوار قلب در منزل: خدمات مربوط به نوار قلب شامل اخذ نوار قلب توسط پرستار اعزام شده و دستگجاه نوار قلب همراه او، ارسال نوار قلب به پزشک و در نتیجه اعلام تفسیر آن به بیمار می باشد، از این رو شما عزیزان جهت دریافت خدمات نوار قلب در منزل می توانید با ما در تماس باشید.
 5. اعزام آمبولانس خصوصی: اعزام آمبولانس خصوصی برای جابه جایی بیماران از یک مرکز به مرکز دیگر و یا از منزل به بیمارستان و بلعکس قابل اجراست، این خدمات از سوی مرکز درمان نو به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی قابل اجرا می باشد، شما عزیزان می توانید جهت دریافت این خدمات با ما در تماس باشید.

درمان نو مرکزی جهت ارائه نوین ترین خدمات درمانی در خانه

محکم کردن چتر سلامتی در برابر بیماری ها با درمان نو!

توضیحات کوچکی که در رابطه با مرکز درمان نو و خدمات این مرکز خدمتتان ارائه شد نمونه ای از تضویحاتی بود که می توانستیم خدمتتان عرض نماییم، رسالت اصلی این مرکز در حفظ ارزش های انسانی، ارتقا سلامت جامعه و افزایش باور سلامتی در افراد حتی بدون نیاز به مراکز درمانی مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها می باشد، این مرکز خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به کاربران خود ارائه می دهد، شما عزیزان برای دریافت خدمات درمانی می توانید در موتاه ترین زمان ممکن درخواست خود را اعلام نموده و برای ارائه خدمات در منزل از سوی مرکز درمان آماده باشید، ما با شماییم تا با درمان نو در منزل درمان شوید.

×
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم افق اقتصادی در وب سایت منتشر خواهد شد
 • پیام‌هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
 • لازم به یادآوری است که آی‌پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت‌های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی میباشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.
 • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
 • نظرات و تجربیات شما

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرتان را بیان کنید