به گزارش اکوایران؛ بررسی‌ها نشان می‌دهد سایپایی‌ها امروز کاهش ۲ میلیون تومان و افت یک میلیونی قیمت داشتند و بیشتر محصولات این شرکت بدون تغییر در بازار قیمت‌گذاری شدند. همچنین یکی از خودروهای سایپا هم رشد قیمتی یک میلیون تومانی داشت.

سردرگمی قیمت در بازار سایپایی‌ها در حالی امروز رقم خورد که دلار همچنان بدون تغییر است و از سوی دیگر سامانه یکپارچه خودروهای داخلی از روز گذشته به روی خودروهای داخلی باز شده است، با این حال محصولات سایپا روی خوشی به باز شدن این سامانه نشان ندادند و با این شرایط امروز «کوییک دنده‌ایS» کاهش قیمت داشت و «کوییک دنده‌ایR» هم با رشد در بازار قیمت گذاری شد.

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX» ، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ایR»، «کوییک دنده‌ایS» و  «ساینا دنده‌ای S» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس ارزیابی امروز «شاهینG» در بازار ۵۸۸ میلیون تومان در بازار قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت. اما خانواده کوییک در کنار رشد،‌ کاهش قیمت هم داشتند. با این شرایط قیمت «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار ۳۵۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و رشد یک میلیون تومانی داشت، اما «کوییک دنده‌ایS» در بازار ۳۵۰ میلیون تومان قیمت خورد و کاهش ۲ میلیونی داشت.

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان می‌دهد امروز خانواده تیبا امروز تغییر قیمت نداشتند و «تیبا صندوق‌دار» ۳۳۵ میلیونی ماند و«تیبا ۲ معمولی» هم  ۳۴۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد. بررسی بازار همچنین از ثبات قیمت «ساینا دنده‌ای S» حکایت دارد، این خودرو امروز ۳۶۰ میلیون تومان قیمت‌ خورد و تغییر قیمت نداشت.

اکو 21