به گزارش اکوایران؛ روند افزایشی سایپایی‌ها در بازار امروز در حالی رقم خورد که علاوه بر خبر دور جدید فروش محصولات شرکت‌های خودروساز از مسیر سامانه یکپارچه فروش که به زودی آغاز خواهد شد، نرخ دلار هم امروز شکل ثابت به خود گرفته بود دو عاملی که می‌تواند ترمزگیر قیمتی محسوب شود اما امروز این اتفاق نیفتاد.

در طرح جدید، سایپایی‌ها قرار است پنج محصول خود شامل «شاهین با گیربکس اتوماتیک»، «ساینا S-DA»، « ساینا GX»،«کوییک R-GX » و «اطلس G» از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو عرضه شوند.

براساس ارزیابی بازار امروز «شاهینG» در بازار بیشترین افزایش قیمت را داشت و با رشد ۷ میلیونی راهی بازار شد. از سوی دیگر خانواده کوییک هم با افزایش یک میلیونی راهی بازار شدند.

قیمت محصولات سایپا

در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهینG»، «تیبا صندوقدارSX»، «تیبا هاچ‌بکEX»، «کوییک دنده‌ای R»، «کوییک دنده‌ایS» و «ساینا دنده‌ایS» مورد ارزیابی قرار گرفتند.

براساس ارزیابی امروز «شاهینG» در بازار ۵۹۶ میلیون تومان قیمت گذاری شد و افزایش ۷ میلیونی داشت.  خانواده کوییک هم امروز افزایش یک میلیونی قیمت داشتند و با این شرایط «کوییک‌R دنده‌ای» در بازار ۳۴۶ میلیون تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم ۳۴۷ میلیونی شد.

اما با توجه به ارزیابی بازار می‌توان گفت امروز خانواده تیبا هم رشد قیمت داشتند و هم ثبات قیمت را تجربه کردند، با این شرایط «تیبا صندوقدارSX» در بازار ۳۳۶ میلیون تومان گذاری شد و تغییر قیمت نداشت، اما «تیبا هاچ‌بک» افزایش ۲ میلیونی ۳۴۵ میلیون تومان قیمت‌ خورد. از سوی دیگر «ساینا دنده‌ایS» امروز رشد یک میلیونی داشت و در بازار ۳۳۷ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

اکوووو 20