به گزارش اکوایران، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا امروز کاهشی بوده است.

قیمت دلار امروز، ‌شنبه ۱۵ مهر ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با کاهش ۶ تومانی نسبت به روز کاری قبل در سطح ۴۱ هزار و ۲۰۹ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو نیز نسبت به روز گذشته نوسان بیشتری را به ثبت رسانده و با افزایش قابل توجه ۵۸۰ تومانی نسبت به روز گذشته در سطح ۴۳ هزار و ۶۶۲ تومان قرار گرفته است.

در همین راستا قیمت درهم امارات  نیز با رقم ۱۱ هزار و ۲۲۱ تومان بر تابلو درج شده که نسبت به روز گذشته تغییر محسوسی نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۴۶۳ تومان، ۳۹ هزار و ۶۹۳ تومان و ۱۰ هزار و ۲۰۱ تومان درج شده است.

قیمت ارز توافقی

سایت کانون صرافان از ۱۴ شهریور ماه تا به امروز همچنان از دسترس خارج شده و بررسی تغییرات نرخ انواع ارز و انواع سکه امکان پذیر نیست.

اما قیمت دلار امروز ‌در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری نسبت به مرکز مبادله ارز و طلا قرار دارد؛ قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۹ هزار تومانی در کف کانال ۵۰ هزار تومان قرار دارد.

قیمت سکه ، نیم سکه و ربع سکه

با توجه به اینکه سایت کانون صرافان در دسترس نیست، بر اساس قیمت‌های درج شده در اتحادیه می‌توان گفت قیمت انواع سکه امروز افزایشی بوده است.

در سایت اتحادیه طلا، سکه امامی امروز شنبه ۱۵ مهر همچنان در کانال ۲۷ میلیون تومانی قرار دارد و با افزایش ۳۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته در سطح ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قرار گرفته است.

قیمت نیم سکه نیز در اتحادیه طلا با افزایش ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به روز قبل رقم ۱۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای آن اعلام شده است.

قیمت ربع سکه نیز رقم ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان برای آن درج شده که نسبت به روز گذشته حدود ۱۵۰ هزار تومان افزایش داشته است.