به گزارش اکوایران، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا برای دومین روز متوالی فریز شده است.

قیمت دلار امروز، سه‌‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران بدون تغییر نسبت به روز گذشته در سطح ۴۱ هزار و ۲۷۹ تومان باقی مانده است.

همچنین قیمت یورو نیز همانند دلار امروز بدون نوسان نسبت به روز گذشته در سطح ۴۴ هزار و ۱۸ تومان قرار گرفته است.

در همین راستا قیمت درهم امارات نیز با رقم ۱۱ هزار و ۲۴۰ تومان بر تابلو درج شده که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۵۲۷ تومان، ۴۰ هزار و ۱۶ تومان و ۱۰ هزار و ۲۱۸ تومان درج شده است.

قیمت ارز توافقی

سایت کانون صرافان از ۱۴ شهریور ماه تا به امروز همچنان از دسترس خارج شده و بررسی تغییرات نرخ انواع ارز و انواع سکه امکان پذیر نیست.

اما قیمت دلار امروز ‌در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری نسبت به مرکز مبادله ارز و طلا قرار دارد؛ قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۸ هزار تومانی در کانال ۴۹ هزار تومان قرار دارد.

قیمت سکه ، نیم سکه و ربع سکه

با توجه به اینکه سایت کانون صرافان در دسترس نیست، بر اساس قیمت‌های درج شده در اتحادیه می‌توان گفت قیمت انواع سکه امروز نیز کاهشی بوده است.

در سایت اتحادیه طلا، سکه امامی که دیروز ظهر به کانال ۲۷ میلیون تومانی وارد شده بود، امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریور معادل ۲۷ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته حدود ۱۰۰ هزار تومان کاهش داشته است.

قیمت نیم سکه نیز در اتحادیه طلا معادل ۱۵ میلیون و ۵۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه نیز معادل ۱۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته حدود ۱۰۰ هزار تومان کاهش داشته است.