به گزارش اکو ایران، شرکت ایران‌خودرو دیزل (خاور) در ۱۲ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ مبلغ ۶۷۵۳ میلیاردتومانی را به‌عنوان سود خالص شناسایی کرده که نسبت به دوره قبل با رشد ۳۷۰ درصدی همراه شده است.

شرکت نیان الکترونیک از انعقاد قرارداد ۳۵۰ دستگاه منبع تغذیه مخابراتی به مبلغ کل ۷۹ میلیارد تومان طی مدت ۵ ماه از تاریخ مبادله خبر داد.

شرکت زغال سنگ پروده طبس (کزغال) از توقف استخراج مکانیزه بابت اورهال و جابه‌جایی بین دو کارگاه خبر داده است.

شرکت پالایش نفت لاوان (شاوان) نیز اعلام کرد بابت تسعیر بدهکاران ارزی توسط شرکت ملی نفت ایران برای سال‌های ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ مبلغ ۱ هزار و ۱۴۳ میلیارد تومان سود از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به این شرکت ارسال شده که موجب افزایش ۱۱۴ تومانی سود عملیاتی این شرکت شده است.

شرکت  شیشه قزوین (کقزوی) بیان کرد؛ در سال جاری تاکنون هیچ‌گونه ابلاغ رسمی از سوی سازمان‌های ذی‌ربط بابت افزایش قیمت به این شرکت صورت نگرفته است.

شرکت فراورده‌های تزریقی و دارویی ایران (دفرا) نرخ فروش برخی از محصولات این شـرکت به جهت پوشـش هزینه‌های ناشـی از افزایش قیمت مواد اولیه و بر اساس مجوز سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت افزایش‌یافته است؛ لذا فروش از محل این محصولات نسبت به فروش در سال قبل ۰.۸۹ درصد افزایش خواهد یافت.

شرکت سبحان دارو نیز از افزایش نرخ محصولات خود خبر داد.

بانک شهر اعلام داشت از فروش ۱۵۳ رقبه املاک مذکور، ۱۲۹ رقبه املاک به دلیل عدم دریافت پیشنهاد و توافق به فروش نرسیده است.

شرکت ماشین‌سازی نیرومحرکه (تمحرکه) از انعقاد قراردادی مهم با شرکت زامیاد در خصوص طراحی، ساخت، بسته‌بندی، حمل، تخلیه و نصب مخازن و کوره خط رنگ ed&pt به وزن تقریبی ۴۴۰ تن و مبلغ مجموع ۴۵ میلیارد تومان خبر داد.

شرکت لیزینگ صنعت و معدن (ولصنم) در ۶ماهه منتهی به خرداد سود خالص  میلیارد تومان را محقق کرده که نسبت به مدت مشابه قبل افزایش  درصدی داشته است.

اما در خصوص آگهی دعوت به مجامع نیز نمادهای پتایر، پدرخش، کلوند، شکام، میهن، وسدید، فوکا، فنوال، بجهرم و آداک سهام‌داران خود را به مجمع‌عمومی و فوق‌العاده دعوت کردند.

همچنین نماد حفارس آگهی افزایش سرمایه خود از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و از آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی را به ثبت رسانده است.