به گزارش اکوایران، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا امروز تغییری را به ثبت نرسانده است.

قیمت دلار امروز، سه‌‌‌‌‌‌شنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران در سطح ۴۱ هزار و ۲۶۱ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو که روز گذشته در کانال ۴۴ هزار تومانی قرار گرفته بود امروز به کانال ۴۵ هزار تومان بازگشت و با افزایش تقریبا ۶۰ تومانی رقم ۵۵ هزار و ۵۱ تومان را نشان می‌دهد.

قیمت درهم امارات نیز در سطح ۱۱ هزار و ۲۳۵ تومان اعلام شده است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۵۱۰ تومان، ۴۰ هزار و ۹۵۶ تومان و ۱۰ هزار و ۲۱۳ تومان درج شده است.

همچنین قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز ۱۳ تیر ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلا در سطح ۲ میلیون و ۲۷۷ هزار تومان قرار دارد.

قیمت ارز توافقی

قیمت انواع ارز در سایت کانون صرافان نیز امروز با تغییرات محسوسی همراه نشده اما همچنان در مسیر نزولی کم شیبی قرار گرفته است. قیمت دلار امروز ‌‌سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۲ به صورت توافقی در سایت کانون صرافان ایرانیان (تا حوالی ساعت ۱۲:۳۰) بطور میانگین ۴۱ هزار و ۲۵۸ تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته تغییر زیادی نداشته است.

در همین سایت قیمت یورو توافقی نیز به کانال ۴۵ هزار تومانی بازگشته و با افزایش ۵۵ تومانی نسبت به روز گذشته، رقم میانگین ۴۵ هزار و ۳۸ تومان برای آن درج شده است.

قیمت درهم امارات به صورت توافقی بطور میانگین  معادل ۱۳ هزار و ۳۵۵ تومان اعلام شده است.

این نرخ‌ها در حالی است که قیمت دلار در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری قرار دارد؛ قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۹ هزار تومانی در کانال ۵۰ هزار تومان قرار دارد.

قیمت سکه ، نیم سکه و ربع سکه

طبق اعلام کانون صرافان، قیمت انواع سکه امروز تا حدودی کاهشی بوده است.

 قیمت سکه امامی به طور میانگین در سطح  ۲۹ میلیون و ۱۲ تومان قرار گرفته که نسبت به روز گذشته حدود ۸۰ هزار تومان کاهش یافته است.

همچنین در سایت اتحادیه قیمت سکه امامی در کانال ۲۸ میلیون تومانی قرار دارد و رقم ۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای آن درج شده است.

قیمت نیم سکه نیز در صرافی‌های مجاز رقم میانگین ۱۵ میلیون و ۸۵۸ هزار تومان را نشان می‌دهد که نسبت به روز قبل حدود ۲۵ هزار تومان افزایش داشته است.

تا حوالی ظهر امروز ‌سه‌شنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۲ قیمت ربع سکه در کانون صرافان رقم ۱۰ میلیون و ۷۶۶ هزار تومان اعلام شده است.