قیمت‌های رسمی

به گزارش اکوایران، قیمت دلار و دیگر ارزها در مرکز مبادله ارز و طلا امروز تغییر روند داده و در مسیر نزولی قرار گرفته است.

قیمت دلار امروز، ‌‌‌‌دو‌شنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران بالاخره  کاهشی شده و با کاهش ۱۱ تومانی نسبت به روز گذشته در سطح ۴۱ هزار و ۶۰۲ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو نیز امروز هم راستا با دلار با کاهش ۹۵ تومانی نسبت به روز گذشته معادل ۴۵ هزار و ۳۰۹ تومان اعلام شده است.

در همین راستا قیمت درهم امارات  نیز با رقم ۱۱ هزار و ۳۲۸ تومان بر تابلو درج شده که نسبت به روز کاری گذشته کاهش نامحسوسی داشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۸۲۰ تومان، ۴۱ هزار و ۱۹۰ تومان و ۱۰ هزار و ۲۹۸ تومان درج شده است.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار امروز دو‌شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ (تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰) در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری نسبت به مرکز مبادله ارز و طلا قرار دارد.

 قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۹ هزار تومانی با قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا همچنان در کانال ۵۰ هزار تومان قرار گرفته است.

قیمت دلار در بازار آزاد (تا حوالی ساعت ۱۳) در سطح ۵۰ هزار و ۱۳۰ تومان اعلام شده است.

قیمت سکه ، نیم سکه و ربع سکه

با توجه به اینکه سایت کانون صرافان در دسترس نیست، بر اساس قیمت‌های درج شده در اتحادیه می‌توان گفت قیمت انواع سکه امروز کاهشی بوده است.

در سایت اتحادیه طلا، قیمت سکه امامی امروز دو‌شنبه ۲۹ آبان (تا حوالی ساعت ۱۳) در کانال ۲۸ میلیون تومانی نوسان داشته و با کاهش ۲۳۰هزار تومانی در سطح ۲۸ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قرار دارد.

قیمت نیم سکه نیز در کف کانال ۱۵ میلیون تومان قرار دارد و رقم ۱۵ میلیون و ۵۰ هزار تومان برای آن درج شده که نسبت به روز گذشته کاهش ۱۰۰ هزار تومانی داشته است.

قیمت ربع سکه نیز با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته رقم ۱۰ میلیون و ۵۰ هزار تومان برای آن درج شده است.