قیمت‌های رسمی

به گزارش اکوایران، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا همچنان در مسیر افزایشی قرار دارد.

قیمت دلار امروز، ‌‌‌‌یک‌شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با افزایش کم سابقه ۵۳ تومانی نسبت به روز گذشته در سطح ۴۱ هزار و ۶۱۳ تومان قرار گرفته است.

همچنین قیمت یورو نیز امروز هم راستا با دلار با افزایش ۱۹۷ تومانی نسبت به روز گذشته معادل ۴۵ هزار و ۴۰۴ تومان اعلام شده است.

در همین راستا قیمت درهم امارات  نیز با رقم ۱۱ هزار و ۳۳۱ تومان بر تابلو درج شده که نسبت به روز کاری گذشته ۱۵ تومان افزایش داشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۸۳۰ تومان، ۴۱ هزار و ۲۷۶ تومان و ۱۰ هزار و ۳۰۰ تومان درج شده است.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار امروز یک‌شنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ (تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰) در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری نسبت به مرکز مبادله ارز و طلا قرار دارد.

 قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۹ هزار تومانی با قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا همچنان در کانال ۵۰ هزار تومان قرار گرفته است.

قیمت دلار در بازار آزاد (تا حوالی ساعت ۱۳) در سطح ۵۰ هزار و ۵۳۰ تومان اعلام شده است.

قیمت سکه ، نیم سکه و ربع سکه

با توجه به اینکه سایت کانون صرافان در دسترس نیست، بر اساس قیمت‌های درج شده در اتحادیه می‌توان گفت قیمت انواع سکه امروز تا حدودی کاهشی بوده است.

در سایت اتحادیه طلا، قیمت سکه امامی امروز یک‌شنبه ۲۸ آبان (تا حوالی ساعت ۱۳) در کانال ۲۸ میلیون تومانی نوسان داشته و با کاهش تقریبا ۸۰ هزار تومانی در سطح ۲۸ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان قرار دارد.

قیمت نیم سکه نیز در کانال ۱۵ میلیون تومان قرار دارد و رقم ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای آن درج شده که نسبت به روز گذشته کاهش جزیی داشته است.

قیمت ربع سکه نیز با کاهش نامحسوس نسبت به روز گذشته رقم ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان برای آن درج شده است.