قیمت‌های رسمی

به گزارش اکوایران، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا امروز نیز در مسیر افزایشی قرار گرفته است.

قیمت دلار امروز، ‌‌‌‌دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران با افزایش ۲۱ تومانی نسبت به روز گذشته در سطح ۴۱ هزار و ۴۴۴ تومان باقی مانده است.

همچنین قیمت یورو نیز امروز برخلاف دلار با کاهش ۵۴ تومانی نسبت به روز گذشته معادل ۴۴ هزار و ۲۸۷ تومان اعلام شده است.

در همین راستا قیمت درهم امارات  نیز با رقم ۱۱ هزار و ۲۸۵ تومان بر تابلو درج شده که نسبت به روز کاری گذشته تغییر محسوسی نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۶۷۶ تومان، ۴۰ هزار و ۲۶۱ تومان و ۱۰ هزار و ۲۵۹ تومان درج شده است.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار امروز دوشنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۲ (تا حوالی ساعت ۱۳:۰۰) در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند در سطح بالاتری نسبت به مرکز مبادله ارز و طلا قرار دارد.

 قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۱۰ هزار تومانی با قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا، همچنان در کانال ۵۱ هزار تومان قرار دارد و نسبت به روز کاری گذشته تا حدودی کاهشی بوده است.

قیمت دلار در بازار آزاد (تا حوالی ساعت ۱۳) در سطح ۵۱ هزار و ۲۵۰ تومان قرار گرفته است.

قیمت سکه ، نیم سکه و ربع سکه

با توجه به اینکه سایت کانون صرافان در دسترس نیست، بر اساس قیمت‌های درج شده در اتحادیه می‌توان گفت قیمت انواع سکه امروز تغییر قابل توجهی نداشته است.

در سایت اتحادیه طلا، قیمت سکه امامی امروز دوشنبه ۲۲ آبان (تا حوالی ساعت ۱۳) همچنان در سقف کانال ۲۸ میلیون تومانی قرار داشته و با افزایش ۵۰ هزار تومانی نسبت به دیروز در سطح ۲۸ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان قرار گرفته است.

قیمت نیم سکه نیز در کانال ۱۵ میلیون تومان قرار دارد و رقم ۱۵ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان برای آن درج شده که نسبت به روز گذشته کاهش جزیی داشته است.

قیمت ربع سکه نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته رقم ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان برای آن درج شده است.