به گزارش اکوایران، قیمت دلار در مرکز مبادله ارز و طلا بدون تغییر باقی‌ مانده است.

قیمت دلار امروز، دو‌شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۲ در مرکز مبادله ارز و طلای ایران بدون تغییر نسبت به روز گذشته در سطح ۴۱ هزار و ۲۷۹ تومان باقی مانده است.

همچنین قیمت یورو نیز همانند دلار امروز بدون نوسان نسبت به روز گذشته در سطح ۴۴ هزار و ۱۸ تومان قرار گرفته است.

در همین راستا قیمت درهم امارات نیز با رقم ۱۱ هزار و ۲۴۰ تومان بر تابلو درج شده که نسبت به روز گذشته تغییری نداشته است.

نرخ حواله دلار، حواله یورو و حواله درهم نیز در این مرکز به ترتیب ۳۷ هزار و ۵۲۷ تومان، ۴۰ هزار و ۱۶ تومان و ۱۰ هزار و ۲۱۸ تومان درج شده است.

قیمت ارز توافقی

سایت کانون صرافان از ۱۴ شهریور ماه تا به امروز همچنان از دسترس خارج است و بررسی تغییرات نرخ انواع ارز و انواع سکه برمبنای قیمت‌های اعلامی این مرجع امکان‌پذیر نیست.

اما قیمت دلار امروز ‌در بازار آزاد یعنی قیمتی که بانک مرکزی آن را غیررسمی می‌خواند، در سطح بالاتری نسبت به مرکز مبادله ارز و طلا قرار دارد؛ قیمت دلار در بازار آزاد با اختلاف تقریبا ۸ هزار تومانی در کانال ۴۹ هزار تومان قرار دارد.

قیمت سکه، نیم سکه و ربع سکه

باتوجه به اینکه سایت کانون صرافان در دسترس نیست، بر اساس قیمت‌های درج شده در اتحادیه می‌توان گفت قیمت انواع سکه امروز کاهشی بوده است.

در سایت اتحادیه طلا، سکه امامی به کانال ۲۷ میلیونی سقوط کرد و در سقف آن ایستاد. قیمت سکه امروز دوشنبه ۲۷ شهریور معادل ۲۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام شد که نسبت به زمان مشابه روز گذشته حدود ۳۰۰ هزار تومان کاهش داشته است.

قیمت نیم سکه نیز در اتحادیه طلا معادل ۱۵ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و قیمت ربع سکه نیز معادل ۱۰ میلیون و ۱۵۰ هزار تومان اعلام شده که نسبت به روز گذشته بیش از ۱۰۰ هزار تومان کاهش داشته است.